KONST / Litografier / Litografi 8269317
nr 826 9317
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), 2/46, signerad, bladets mått: 46x64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:12:10
13/5 13:35:35
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen